MOJO Holidays 2014

Organizer: WotC
Judge manager: Adrian Estoup
Event type: Other
REL: N/A
Format: Sealed Deck
Event date(s): Dec. 27, 2014
Location: Seattle, United States of America
Venue: Magic Online
Applications accepted through: Dec. 18, 2014

Event Information

Welcome to MOJO Holidays 2014!

The format of this event will be Vintange Masters Sealed Deck (Phantom) and you will win a Khans of Tarkir booster for each match won.

There are a lot a judges all over the world, and we live in different cities; for this reason there will be THREE events!  This time, you can only play in one of these events, in order to distribute judges more evenly and avoid congested events.  These are your options:

Mojo Holidays 1 - (DASHER)
London (United Kingdom - England)      Midnight between Friday, December 26, 2014 and Saturday, December 27, 2014 GMT  UTC          
Sydney (Australia - New South Wales)   Saturday, December 27, 2014 at 11:00:00 AM                                 AEDT UTC+11 hours 
Tokyo (Japan)                          Saturday, December 27, 2014 at 9:00:00 AM                                  JST  UTC+9 hours  
Beijing (China - Beijing Municipality) Saturday, December 27, 2014 at 8:00:00 AM                                  CST  UTC+8 hours  
Moscow (Russia)                        Saturday, December 27, 2014 at 3:00:00 AM                                  MSK  UTC+3 hours  
Paris (France)                         Saturday, December 27, 2014 at 1:00:00 AM                                  CET  UTC+1 hour   
São Paulo (Brazil - São Paulo)         Friday, December 26, 2014 at 10:00:00 PM                                   BRST UTC-2 hours  
New York (U.S.A. - New York)           Friday, December 26, 2014 at 7:00:00 PM                                    EST  UTC-5 hours  
Dallas (U.S.A. - Texas)                Friday, December 26, 2014 at 6:00:00 PM                                    CST  UTC-6 hours  
Seattle (U.S.A. - Washington)          Friday, December 26, 2014 at 4:00:00 PM                                    PST  UTC-8 hours  
Corresponding UTC (GMT)                Saturday, December 27, 2014 at 00:00:00
 
Mojo Holidays 2 - (VIXEN)
London (United Kingdom - England)      Saturday, December 27, 2014 at 8:00:00 AM                                  GMT  UTC          
Sydney (Australia - New South Wales)   Saturday, December 27, 2014 at 7:00:00 PM                                  AEDT UTC+11 hours 
Tokyo (Japan)                          Saturday, December 27, 2014 at 5:00:00 PM                                  JST  UTC+9 hours  
Beijing (China - Beijing Municipality) Saturday, December 27, 2014 at 4:00:00 PM                                  CST  UTC+8 hours  
Moscow (Russia)                        Saturday, December 27, 2014 at 11:00:00 AM                                 MSK  UTC+3 hours  
Paris (France)                         Saturday, December 27, 2014 at 9:00:00 AM                                  CET  UTC+1 hour   
São Paulo (Brazil - São Paulo)         Saturday, December 27, 2014 at 6:00:00 AM                                  BRST UTC-2 hours  
New York (U.S.A. - New York)           Saturday, December 27, 2014 at 3:00:00 AM                                  EST  UTC-5 hours  
Dallas (U.S.A. - Texas)                Saturday, December 27, 2014 at 2:00:00 AM                                  CST  UTC-6 hours  
Seattle (U.S.A. - Washington)          Midnight between Friday, December 26, 2014 and Saturday, December 27, 2014 PST  UTC-8 hours  
Corresponding UTC (GMT)                Saturday, December 27, 2014 at 08:00:00 
 
Mojo Holidays 3 - (DONNER)
London (United Kingdom - England)      Saturday, December 27, 2014 at 4:00:00 PM                                  GMT  UTC          
Sydney (Australia - New South Wales)   Sunday, December 28, 2014 at 3:00:00 AM                                    AEDT UTC+11 hours 
Tokyo (Japan)                          Sunday, December 28, 2014 at 1:00:00 AM                                    JST  UTC+9 hours  
Beijing (China - Beijing Municipality) Midnight between Saturday, December 27, 2014 and Sunday, December 28, 2014 CST  UTC+8 hours  
Moscow (Russia)                        Saturday, December 27, 2014 at 7:00:00 PM                                  MSK  UTC+3 hours  
Paris (France)                         Saturday, December 27, 2014 at 5:00:00 PM                                  CET  UTC+1 hour   
São Paulo (Brazil - São Paulo)         Saturday, December 27, 2014 at 2:00:00 PM                                  BRST UTC-2 hours  
New York (U.S.A. - New York)           Saturday, December 27, 2014 at 11:00:00 AM                                 EST  UTC-5 hours  
Dallas (U.S.A. - Texas)                Saturday, December 27, 2014 at 10:00:00 AM                                 CST  UTC-6 hours  
Seattle (U.S.A. - Washington)          Saturday, December 27, 2014 at 8:00:00 AM                                  PST  UTC-8 hours  
Corresponding UTC (GMT)                Saturday, December 27, 2014 at 16:00:00 
 
Deadline for registering and selecting your event is December 12th.
 
See you in the MOJO!!
 
Save the date!

Staff Members

Name Level Region Role
Paul Baranay
Level 3 USA - Northeast Floor Judge
Meg Baum
Level 3 USA - Great Lakes Floor Judge
Jona Bemindt
Level 3 BeNeLux Floor Judge
Guillaume Beuzelin
Level 3 France Floor Judge
Nemesio Alejandro Bolaños Gutiérrez
Level 3 Hispanic America - South Floor Judge
Alfonso Bueno
Level 3 Iberia Floor Judge
John Carter
Level 3 USA - Northwest Floor Judge
Adena Chernosky
Level 3 USA - Northwest Floor Judge
Wearn Chong
Level 3 Southeast Asia Floor Judge
Stephan Classen
Level 3 USA - Northwest Floor Judge
Juan Del Compare
Level 3 Hispanic America - South Floor Judge
Shawn Doherty
Level 3 USA - Northeast Floor Judge
Federico Donner
Level 3 Hispanic America - South Floor Judge
Jack Doyle
Level 3 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Jess Dunks
Level 3 USA - Southeast Floor Judge
Adrian Estoup
Level 3 Hispanic America - South Staff
Jeremie Granat
Level 3 German-speaking countries Floor Judge
Francois Grossi
Level 3 France Floor Judge
Riki Hayashi
Level 3 USA - Midatlantic Floor Judge
Damián Hiller
Level 3 Hispanic America - South Floor Judge
Carlos Ho
Level 3 Hispanic America - North Staff
Nate Hurley
Level 3 USA - South Floor Judge
Haitao Jia
Level 3 Greater China Floor Judge
Salvatore La Terra
Level 3 Italy and Malta Floor Judge
Stefan Ladstätter
Level 3 German-speaking countries Floor Judge
David Larrea
Level 3 Iberia Floor Judge
Joe Lau
Level 3 Greater China Floor Judge
Monsuporn Lauhaphand
Level 3 Southeast Asia Floor Judge
Eric Levine
Level 3 USA - Central Floor Judge
Jernej Lipovec
Level 3 Europe - East Floor Judge
David Lyford-Smith
Level 3 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Mitsunori Makino
Level 3 Japan Floor Judge
Scott Marshall
Level 3 USA - Northwest Floor Judge
John Brian McCarthy
Level 3 USA - Midatlantic Floor Judge
Agustín Mopty
Level 3 Hispanic America - South Floor Judge
Asuka Nagashima
Level 3 Japan Floor Judge
Jose Nazareno
Level 3 Hispanic America - South Floor Judge
Sophie Pages
Level 3 France Floor Judge
Sebastian Pękala
Level 3 Europe - Central Floor Judge
Sergio Perez
Level 3 Iberia Floor Judge
Alejandro Raggio
Level 3 Hispanic America - South Floor Judge
Carlos Rangon
Level 3 Brazil Floor Judge
Sandra Regalado
Level 3 Iberia Floor Judge
Jorge Requesens
Level 3 Iberia Floor Judge
Antonio Jose Rodriguez Jimenez
Level 3 Iberia Floor Judge
Charlotte Sable
Level 3 Europe - North Floor Judge
Niko Skartvedt
Level 3 Canada Floor Judge
Daniel Sole Garcia
Level 3 Iberia Floor Judge
Davide Succi
Level 3 Italy and Malta Floor Judge
Jared Sylva
Level 3 USA - Midatlantic Floor Judge
Naoaki Umesaki
Level 3 Japan Floor Judge
Anniek Van der Peijl
Level 3 BeNeLux Floor Judge
Hans Wang
Level 3 Greater China Floor Judge
Joe Wiesenberg
Level 3 USA - Southwest Floor Judge
QJ Wong
Level 3 Southeast Asia Floor Judge
Alex YEUNG
Level 3 Greater China Floor Judge
Steven Zwanger
Level 3 USA - Midatlantic Floor Judge
Maykel .
Level 2 Southeast Asia Floor Judge
Julio Abarrio
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Jonathan Aiken
Level 2 USA - Southeast Floor Judge
Erik Aliff
Level 2 USA - Midatlantic Floor Judge
Jorge Almeida
Level 2 Iberia Floor Judge
Chikara Aoki
Level 2 Japan Floor Judge
Jorge Avendaño
Level 2 Brazil Floor Judge
Miao Bai
Level 2 USA - Southwest Floor Judge
Jordan Baker
Level 2 USA - North Floor Judge
Sashi Balakrishnan
Level 2 Southeast Asia Floor Judge
Alex Bastecki
Level 2 USA - Northeast Floor Judge
Steffen Baumgart
Level 2 German-speaking countries Floor Judge
Ken Bearl
Level 2 USA - North Floor Judge
Ray Bechtel
Level 2 USA - Southwest Floor Judge
Alfred Bellinger
Level 2 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Georgi Benev
Level 2 Europe - East Floor Judge
Lisa Bieker
Level 2 USA - Northwest Floor Judge
Thales Bittencourt
Level 2 Brazil Floor Judge
Jeremy Blackwell
Level 2 Canada Floor Judge
Rob Blanckaert
Level 2 USA - Southwest Floor Judge
William Blondon
Level 2 Canada Floor Judge
Keith Boyle
Level 2 USA - Northwest Floor Judge
Matt Braddock
Level 2 USA - Midatlantic Floor Judge
Sebastian Braune
Level 2 German-speaking countries Floor Judge
Casey Brefka
Level 2 USA - Southeast Floor Judge
Jonas Breindahl
Level 2 Europe - North Floor Judge
Joe Brooks
Level 2 USA - South Floor Judge
Will Bumgardner
Level 2 USA - Southwest Floor Judge
Kris Burningham
Level 2 Canada Floor Judge
Todd Bussey
Level 2 Canada Floor Judge
Yakup Çakmak
Level 2 Europe - East Floor Judge
Miguel Calvo
Level 2 Iberia Floor Judge
Matteo Carpanedo
Level 2 Italy and Malta Floor Judge
Eder Carvalho
Level 2 Brazil Floor Judge
Javier Castellan
Level 2 Hispanic America - North Floor Judge
Jutamanee Chaiyakam
Level 2 Southeast Asia Floor Judge
Angela Chandler
Level 2 USA - Southwest Floor Judge
Raian Chaves
Level 2 Brazil Floor Judge
Eddie Cheung
Level 2 Canada Floor Judge
Luca Chiassoni
Level 2 Italy and Malta Floor Judge
Kacper Chomicz
Level 2 Europe - Central Floor Judge
Krzysztof Ciesielka
Level 2 Europe - Central Floor Judge
Nenad Cizmic
Level 2 Europe - East Floor Judge
Ralph Colby
Level 2 USA - Southwest Floor Judge
David Correa
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Ignacio Agustin Costarelli
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Brian Coval
Level 2 USA - Northeast Floor Judge
hao cui
Level 2 Greater China Floor Judge
Chase Culpon
Level 2 USA - Northeast Floor Judge
Andrzej Cwalina
Level 2 Europe - Central Floor Judge
Tom Davis
Level 2 USA - Northwest Floor Judge
Chris Davis
Level 2 USA - Southwest Floor Judge
Nicolas De Bonis
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Sander De Quick
Level 2 BeNeLux Floor Judge
Marc DeArmond
Level 2 USA - Northwest Floor Judge
Arick Dickerman
Level 2 Hispanic America - North Floor Judge
Lloyd Dodson
Level 2 USA - Central Floor Judge
sha dong
Level 2 Greater China Floor Judge
Jonas Drieghe
Level 2 BeNeLux Floor Judge
Hao Du
Level 2 Greater China Floor Judge
Jonathon East
Level 2 Australia and New Zealand Floor Judge
Violet Edgar
Level 2 USA - Southwest Floor Judge
Adam Eidelsafy
Level 2 USA - Northeast Floor Judge
David Elden
Level 2 USA - Great Lakes Floor Judge
Ben Eldridge
Level 2 USA - Northeast Floor Judge
Laura Ellis
Level 2 Australia and New Zealand Floor Judge
Walter Emmitt
Level 2 USA - Southeast Floor Judge
Kyle Evans
Level 2 USA - South Floor Judge
Wang Fang
Level 2 Greater China Floor Judge
Matt Farney
Level 2 USA - Great Lakes Floor Judge
Joshua Feingold
Level 2 USA - Midatlantic Floor Judge
Zohar Finkel
Level 2 Europe - East Floor Judge
Oren Firestein
Level 2 USA - Northwest Floor Judge
Lee Fisher
Level 2 USA - Northwest Floor Judge
John (David) Fleig
Level 2 USA - Great Lakes Floor Judge
Raymond Fong
Level 2 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Jeph Foster
Level 2 USA - Midatlantic Floor Judge
Lamberto Franco
Level 2 Italy and Malta Floor Judge
Hajime Fujii
Level 2 Japan Floor Judge
Arman Gabbasov
Level 2 Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Joshua Gang
Level 2 USA - Southwest Floor Judge
Sergio García
Level 2 Iberia Floor Judge
George Gavrilita
Level 2 Europe - East Floor Judge
Billy Gilmore
Level 2 USA - Central Floor Judge
Sergio Gonzalez Cruz
Level 2 Hispanic America - North Floor Judge
Andrew Goulart
Level 2 USA - Northwest Floor Judge
Martin Goulet
Level 2 Canada Floor Judge
Jan Grottel
Level 2 Europe - Central Floor Judge
Braulio Gutiérrez
Level 2 Hispanic America - North Floor Judge
Sang-Mook Ha
Level 2 Greater China Floor Judge
Luke Hagerling
Level 2 USA - Northwest Floor Judge
Liz Hare
Level 2 USA - Northeast Floor Judge
Benjamin Harris
Level 2 USA - Midatlantic Floor Judge
Caue Hattori
Level 2 Brazil Floor Judge
Toby Hazes
Level 2 BeNeLux Floor Judge
Gilbert Hedegaard
Level 2 Europe - North Floor Judge
Gabor Hegyi
Level 2 Europe - Central Floor Judge
Rene Herrera
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Jeff S Higgins
Level 2 USA - Northwest Floor Judge
Ryan Hoffman
Level 2 USA - Southeast Floor Judge
Stefan Holebæk
Level 2 Europe - North Floor Judge
Masaya Honda
Level 2 Japan Floor Judge
Jim Horng
Level 2 Greater China Floor Judge
Lucas Horta
Level 2 Brazil Floor Judge
Wataru Hosaka
Level 2 Japan Floor Judge
Adam Hubble
Level 2 USA - Southeast Floor Judge
Petr Hudeček
Level 2 Europe - Central Floor Judge
Juha Ihonen
Level 2 Europe - North Floor Judge
David Incorvati
Level 2 USA - Great Lakes Floor Judge
Hiroshi Itani
Level 2 Japan Floor Judge
Taro Ito
Level 2 Japan Floor Judge
Hidetoshi Ito
Level 2 Japan Floor Judge
Daniel Jackson
Level 2 USA - Northeast Floor Judge
Alex Jacques
Level 2 USA - Central Floor Judge
Peter Jahn
Level 2 USA - North Floor Judge
Andres Jaramillo
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Linda Johansson
Level 2 Europe - North Floor Judge
Alexander Johansson
Level 2 Europe - North Floor Judge
Arttu Kaipiainen
Level 2 Europe - North Floor Judge
Valdas Kalvis
Level 2 Europe - North Floor Judge
Katsuhisa Kanazawa
Level 2 Japan Floor Judge
Piotr Karpowicz
Level 2 Europe - Central Floor Judge
Paweł Kazimierczuk
Level 2 Europe - Central Floor Judge
Benjamin Klein
Level 2 USA - Northeast Floor Judge
Marcello Klingelfus
Level 2 Brazil Floor Judge
Antti Koivisto
Level 2 Europe - North Floor Judge
Hirotsugu Kondo
Level 2 Japan Floor Judge
Jacob Kriner
Level 2 USA - Northeast Floor Judge
Tomas Kriz
Level 2 Europe - Central Floor Judge
Khang Jong Kuan
Level 2 Southeast Asia Floor Judge
Valentin Lapaine
Level 2 Europe - East Floor Judge
Jason Lauborough
Level 2 USA - Central Floor Judge
Travis Lauro
Level 2 USA - Southwest Floor Judge
William Laycraft
Level 2 Canada Floor Judge
Emmanuel Leal
Level 2 Hispanic America - North Floor Judge
Eric LeBlanc
Level 2 USA - South Floor Judge
Chien Lin Fu
Level 2 Greater China Floor Judge
Even Lindell Heggø
Level 2 Europe - North Floor Judge
Ben Litz
Level 2 USA - Great Lakes Floor Judge
Jason Long
Level 2 USA - Southwest Floor Judge
Jorge Lopez Morales
Level 2 Hispanic America - North Floor Judge
Ming Luo
Level 2 Greater China Floor Judge
Gleb Lysakov
Level 2 Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Daniel Magalhães
Level 2 Brazil Floor Judge
Milan Majerčík
Level 2 Europe - Central Floor Judge
Giorgio Maldarizzi
Level 2 Italy and Malta Floor Judge
Nicolau Maldonado
Level 2 Brazil Floor Judge
Javier Martin Arjona
Level 2 German-speaking countries Floor Judge
Leonardo Martins
Level 2 Brazil Floor Judge
Mark Mc Govern
Level 2 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Josh McCurley
Level 2 USA - South Floor Judge
Chris McGuire
Level 2 Canada Floor Judge
Eli Meyer
Level 2 USA - Northeast Floor Judge
Edd Miles
Level 2 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Matthew Miles-Watson
Level 2 Japan Floor Judge
Janit Mindis
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Yue Ming
Level 2 Greater China Floor Judge
Erik Mock
Level 2 USA - Southeast Floor Judge
Kevin Moore
Level 2 Europe - North Floor Judge
Andres Moro
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Miquel Àngel Moya
Level 2 Iberia Floor Judge
Sam Nathanson
Level 2 USA - Northeast Floor Judge
Patrick Nelson
Level 2 USA - Great Lakes Floor Judge
Ken Nichols
Level 2 USA - Northwest Floor Judge
Claudio Martín Nieva Scarpatti
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Ryan Nightingale
Level 2 Canada Floor Judge
Michael Nixon
Level 2 Canada Floor Judge
Leonardo Nogueira
Level 2 Brazil Floor Judge
Trevor Nunez
Level 2 USA - South Floor Judge
René Oberweger
Level 2 German-speaking countries Floor Judge
Jan Odvarka
Level 2 Europe - Central Floor Judge
Daniel Ojcius
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Joaquín Ossandón
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Jasper Overman
Level 2 BeNeLux Floor Judge
Victor Antonio Padilla Prado
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Tomás Paim
Level 2 Brazil Floor Judge
Pedro Pappaterra
Level 2 Hispanic America - North Floor Judge
Philip Adrian Pena
Level 2 Southeast Asia Floor Judge
Neil Pendon
Level 2 USA - Northwest Floor Judge
xiaoping peng
Level 2 Greater China Floor Judge
Javier Perez
Level 2 Iberia Floor Judge
Joaquín Pérez
Level 2 Iberia Floor Judge
José ignacio Pérez Janeiro
Level 2 Iberia Floor Judge
Jeff Phillips
Level 2 USA - Northwest Floor Judge
Raphael Pistorius
Level 2 German-speaking countries Floor Judge
Cris Plyler
Level 2 USA - Central Floor Judge
Gimena Pombo
Level 2 Iberia Floor Judge
Gareth Pye
Level 2 Australia and New Zealand Floor Judge
Raül Rabionet
Level 2 Iberia Floor Judge
Carlos Rada
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Elliot Raff
Level 2 USA - Northeast Floor Judge
Georges Rehak
Level 2 Europe - Central Floor Judge
Enrique Revuelta
Level 2 Iberia Floor Judge
James Ribe
Level 2 USA - Northwest Floor Judge
Peter Richmond
Level 2 USA - Southwest Floor Judge
Justin Rix
Level 2 USA - Southeast Floor Judge
Zach Robinson
Level 2 USA - Northwest Floor Judge
Natalia Ruiz Estepa
Level 2 France Floor Judge
Christopher Rumore
Level 2 USA - Northeast Floor Judge
Pablo Saavedra
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Douglas Sanchez
Level 2 USA - Southeast Floor Judge
Cristian Sanchez
Level 2 Hispanic America - North Floor Judge
Jose Miguel Sanchez Navarro
Level 2 Iberia Floor Judge
Lachlan Saunders
Level 2 Australia and New Zealand Floor Judge
Ken Sawada
Level 2 Japan Floor Judge
Desmond Scholtens
Level 2 BeNeLux Floor Judge
Philip Schulz
Level 2 German-speaking countries Floor Judge
Phil Scutter-Cairns
Level 2 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Akira Seno
Level 2 Japan Floor Judge
Jim Shuman
Level 2 USA - South Floor Judge
Ulf Gaarde Simonsen
Level 2 Europe - North Floor Judge
Derrik Smith
Level 2 USA - Southeast Floor Judge
Renato Spinelli
Level 2 Italy and Malta Floor Judge
Boonyakiat Sripongam
Level 2 Southeast Asia Floor Judge
Aaron Strawbridge
Level 2 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Matteo Strazzera
Level 2 Italy and Malta Floor Judge
Stjepan Sučić
Level 2 Europe - East Floor Judge
Tomas Sukaitis
Level 2 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Teemu Suo-Anttila
Level 2 Europe - North Floor Judge
Zie Aun Tan
Level 2 Southeast Asia Floor Judge
Andre Tepedino
Level 2 Brazil Floor Judge
Giorgos Trichopoulos
Level 2 Europe - East Floor Judge
Chih-hao Tseng
Level 2 Greater China Floor Judge
Riccardo Tulli
Level 2 Italy and Malta Floor Judge
Justin Turner
Level 2 USA - Southeast Floor Judge
Alejandro Van Mourik
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Aleksey Varaksin
Level 2 Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Esteban Vasquez
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Federico Verdini
Level 2 Hispanic America - South Floor Judge
Witold Waczynski
Level 2 Europe - Central Floor Judge
Rich Waldbiesser
Level 2 USA - Northeast Floor Judge
Eddie Walker
Level 2 USA - Southeast Floor Judge
Ward Warren
Level 2 USA - Midatlantic Floor Judge
Jesse Watts
Level 2 Australia and New Zealand Floor Judge
Mark White
Level 2 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Bartłomiej Wieszok
Level 2 Europe - Central Floor Judge
James Winward-Stuart
Level 2 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Stephen Wise
Level 2 USA - Southeast Floor Judge
Arthur Hsu Ping Wu
Level 2 Greater China Floor Judge
JiaLin Wu
Level 2 Greater China Floor Judge
Dennis Xiao
Level 2 Southeast Asia Floor Judge
Guisheng Xiao
Level 2 Greater China Floor Judge
Zhaoben Xu
Level 2 Greater China Floor Judge
David Záleský
Level 2 Europe - Central Floor Judge
Antonio Zanutto
Level 2 Brazil Floor Judge
Diego Zarate
Level 2 Brazil Floor Judge
Junyue Zhu
Level 2 Greater China Floor Judge
Joseph Achille
Level 1 USA - Northeast Floor Judge
Szymon Adamczyk
Level 1 Europe - Central Floor Judge
Jeremy Albert
Level 1 USA - Northwest Floor Judge
Terrance Armstrong
Level 1 USA - Southwest Floor Judge
Eduardo Arribas
Level 1 Iberia Floor Judge
Jose Luis Arrieta
Level 1 Brazil Floor Judge
Chris Aston
Level 1 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Simon Bach
Level 1 Europe - North Floor Judge
Henrique Bejgel
Level 1 Brazil Floor Judge
Imants Belogrivs
Level 1 Europe - North Floor Judge
Andreas Bendix Nielsen
Level 1 Europe - North Floor Judge
Daniel Brandt
Level 1 German-speaking countries Floor Judge
Matt Britten
Level 1 USA - Central Floor Judge
Ciro Brizzio
Level 1 Hispanic America - South Floor Judge
James Butler
Level 1 USA - Northeast Floor Judge
Federico Calò
Level 1 Italy and Malta Floor Judge
Corey Carlson
Level 1 USA - North Floor Judge
Hugo Carvalho
Level 1 Brazil Floor Judge
Ruiming Chen
Level 1 Greater China Floor Judge
Keraan Chetty
Level 1 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
suouk choi
Level 1 Greater China Floor Judge
Hosea Chong
Level 1 Southeast Asia Floor Judge
Arthur Cohen
Level 1 Iberia Floor Judge
David Cordeiro
Level 1 USA - Northeast Floor Judge
Juan Agustín Cuch
Level 1 Hispanic America - South Floor Judge
Stephen Cully
Level 1 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Tina Dahl
Level 1 Europe - North Floor Judge
Kevin Dang
Level 1 USA - Southwest Floor Judge
Adam Daniere
Level 1 USA - Northeast Floor Judge
Jerry Deng
Level 1 Greater China Floor Judge
Thomas DiRocco
Level 1 USA - Southwest Floor Judge
Amand Dosimont
Level 1 BeNeLux Floor Judge
Nelson Duran
Level 1 Hispanic America - South Floor Judge
Joris Dyckman
Level 1 USA - Northeast Floor Judge
Sylwester Dziembowski
Level 1 Europe - Central Floor Judge
Lasse Eikenes
Level 1 Europe - North Floor Judge
James Elliott
Level 1 USA - Central Floor Judge
Jelle Emmerechts
Level 1 BeNeLux Floor Judge
Daniel Francke
Level 1 USA - Great Lakes Floor Judge
Jochen Frenster
Level 1 German-speaking countries Floor Judge
Felipe Gaboardi
Level 1 Europe - North Floor Judge
Gonzalo Garcia
Level 1 Iberia Floor Judge
Arturo Garcia
Level 1 Iberia Floor Judge
David Miguel Garcia Lopez
Level 1 Iberia Floor Judge
peter gilbertson
Level 1 USA - North Floor Judge
Roger Glasser
Level 1 Brazil Floor Judge
Rui Gomes
Level 1 Iberia Floor Judge
Vladimir Gontarev
Level 1 Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Venelin Gornishki
Level 1 Europe - East Floor Judge
Brian Guess
Level 1 USA - Southeast Floor Judge
Marcus Hensing
Level 1 Europe - North Floor Judge
David Hernandez
Level 1 Hispanic America - North Floor Judge
Justin Huffman
Level 1 USA - Northeast Floor Judge
Lucas Hyttel
Level 1 Europe - North Floor Judge
Massimiliano Ingrosso
Level 1 Italy and Malta Floor Judge
Francisco Iramain
Level 1 Hispanic America - North Floor Judge
Daniel Israelsson
Level 1 Europe - North Floor Judge
Daiki Ito
Level 1 Japan Floor Judge
Thiago Jachelli
Level 1 Brazil Floor Judge
Jakub Jahoda
Level 1 Europe - Central Floor Judge
Wojciech Jankowski
Level 1 Europe - Central Floor Judge
Lasse B. Jensen
Level 1 Europe - North Floor Judge
Eric Kangas
Level 1 USA - Great Lakes Floor Judge
Akos Kenyeres
Level 1 Europe - Central Floor Judge
Hannes Kerem
Level 1 Europe - North Floor Judge
Jake Kindsvogel
Level 1 USA - Great Lakes Floor Judge
Nathan King
Level 1 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Emily Klopchic (Blasdell)
Level 1 USA - Northwest Floor Judge
Florian Koch
Level 1 German-speaking countries Floor Judge
Johannes Kristoffersen
Level 1 Europe - North Floor Judge
Maximilian Kuntze
Level 1 German-speaking countries Floor Judge
Dmitry Kuz'min
Level 1 Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
kil ho lee
Level 1 Greater China Floor Judge
Yi-Nan Liaol
Level 1 Greater China Floor Judge
Tony Lin
Level 1 Hispanic America - North Floor Judge
Patrick Liu
Level 1 USA - Northeast Floor Judge
Carlos Lucas
Level 1 Iberia Floor Judge
Adam Lugibill
Level 1 USA - Northeast Floor Judge
Erik Lundblad
Level 1 USA - Midatlantic Floor Judge
Antti Malin
Level 1 Europe - North Floor Judge
Omar Marrero
Level 1 Hispanic America - North Floor Judge
Sergio Martin Bolivar
Level 1 Iberia Floor Judge
Cassandra McDaniel
Level 1 USA - Great Lakes Floor Judge
Walker Metyko
Level 1 USA - South Floor Judge
Jose Luis Morales Carretero
Level 1 Iberia Floor Judge
Ángel Moreno Amorós
Level 1 Iberia Floor Judge
Sasan Mottaghipour
Level 1 Europe - North Floor Judge
Eskil Myrenberg
Level 1 Europe - North Floor Judge
Claus Nielsen
Level 1 Europe - North Floor Judge
Kohei Niwa
Level 1 Japan Floor Judge
Mike Noss
Level 1 USA - Northeast Floor Judge
Slawomir Nowaczyk
Level 1 Europe - North Floor Judge
Przemysław Olszewski
Level 1 Europe - Central Floor Judge
Carlos Ortega
Level 1 Hispanic America - North Floor Judge
Matt D. Parker
Level 1 USA - Northwest Floor Judge
Brian Paskoff
Level 1 USA - Northeast Floor Judge
Sergey Petrushchenko
Level 1 Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Myles Pirro
Level 1 USA - Northeast Floor Judge
Lian Pizzey
Level 1 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Craig Quertermous
Level 1 USA - Southeast Floor Judge
Guido Quintana
Level 1 Hispanic America - South Floor Judge
Jerry Quiros
Level 1 Hispanic America - North Floor Judge
Jay Regimbal
Level 1 Canada Floor Judge
Alejandro Reynoso
Level 1 Hispanic America - North Floor Judge
Humberto Rivera
Level 1 Hispanic America - North Floor Judge
Carlos Robledo
Level 1 USA - Southeast Floor Judge
Diego Roca Suarez
Level 1 Hispanic America - South Floor Judge
Marcos Rogério
Level 1 Brazil Floor Judge
Jose Roberto Rojas Salas
Level 1 Hispanic America - North Floor Judge
Alexander Rosdahl
Level 1 Europe - North Floor Judge
Norbert Sárkány
Level 1 Europe - Central Floor Judge
Brett Schmuckler
Level 1 USA - Northeast Floor Judge
Christoph Schurr
Level 1 German-speaking countries Floor Judge
Ryan Sextro
Level 1 USA - Central Floor Judge
Yoshiya Shindo
Level 1 Japan Floor Judge
Ademar Simão Junior
Level 1 Brazil Floor Judge
seungbum Sin
Level 1 Greater China Floor Judge
Jose Ramon Soler Salazar
Level 1 Iberia Floor Judge
Diego Sotomayor
Level 1 Hispanic America - South Floor Judge
Joe Stimec
Level 1 USA - Central Floor Judge
Adrian Strzała
Level 1 Europe - Central Floor Judge
Yusuke Sumitomo
Level 1 Japan Floor Judge
Yu-Li Sun
Level 1 Greater China Floor Judge
Shin'ichiro Tachibana
Level 1 Japan Floor Judge
Jose Tamargo
Level 1 Iberia Floor Judge
Gerardo Téllez Fernández
Level 1 Hispanic America - South Floor Judge
Graham Theobalds
Level 1 United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Anders Thiesen
Level 1 Europe - North Floor Judge
Charles Trottier
Level 1 Canada Floor Judge
Esther Trujillo
Level 1 Iberia Floor Judge
Jordan Trundy
Level 1 USA - Northeast Floor Judge
Andrew Tyler
Level 1 USA - Northwest Floor Judge
Koen Valkeneers
Level 1 BeNeLux Floor Judge
Brecht Van Reusel
Level 1 BeNeLux Floor Judge
Federico Vecchio
Level 1 Italy and Malta Floor Judge
Carlos Vega
Level 1 Hispanic America - South Floor Judge
Richard Villafranqui
Level 1 Hispanic America - South Floor Judge
Christopher Vizzone
Level 1 USA - Northwest Floor Judge
David Weitz
Level 1 USA - Great Lakes Floor Judge
John Winter
Level 1 Canada Floor Judge
Joseph Wong
Level 1 Canada Floor Judge
XiaoPeng Wu
Level 1 Greater China Floor Judge
Luo Xiaoyi
Level 1 Greater China Floor Judge
Alexandra Yang
Level 1 USA - Northeast Floor Judge
Haige Yu
Level 1 Greater China Floor Judge
Jian Zhong
Level 1 Greater China Floor Judge
Cristian Zúñiga
Level 1 Hispanic America - North Floor Judge
Jesse Abrahamson
Uncertified USA - North Floor Judge
Anton Abramov
Uncertified Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Andrés Abujatum
Uncertified Hispanic America - South Floor Judge
Jon Acton
Uncertified USA - Midatlantic Floor Judge
Nicolas Alcubilla
Uncertified Iberia Floor Judge
Arturo Alvarado Picazo
Uncertified Hispanic America - North Floor Judge
Javier Alvarez
Uncertified Iberia Floor Judge
Ismael Álvarez Díaz
Uncertified Iberia Floor Judge
Russell Anderson
Uncertified United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
William Anderson
Uncertified USA - Southeast Floor Judge
Louis Annino
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Ryo Arai
Uncertified Japan Floor Judge
Mario Arjona
Uncertified Iberia Floor Judge
Jason Aron
Uncertified USA - Central Floor Judge
Andrea Bacco
Uncertified Italy and Malta Floor Judge
Brad Baldo
Uncertified Canada Floor Judge
Carlos Ignacio Ballivian Pedraza
Uncertified Iberia Floor Judge
Emma Bareis
Uncertified USA - South Floor Judge
Victor H. Barossi
Uncertified Brazil Floor Judge
Matias Bauer
Uncertified Hispanic America - South Floor Judge
andrea bazzan
Uncertified Italy and Malta Floor Judge
Luca Bertani
Uncertified Italy and Malta Floor Judge
Zhu Bin
Uncertified Greater China Floor Judge
Kevin Binswanger
Uncertified USA - South Floor Judge
Nathaniel Black
Uncertified USA - Midatlantic Floor Judge
Daniel Boettcher
Uncertified German-speaking countries Floor Judge
Matteo Bolognesi
Uncertified United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Daniele Bonazza
Uncertified Italy and Malta Floor Judge
Jason Bouchard
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Rich Bourque
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Lawrence Bouzane
Uncertified Canada Floor Judge
Ivan Bratchenko
Uncertified Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Ryan Brierley
Uncertified United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Julian Brüggemann
Uncertified German-speaking countries Floor Judge
Mike Brum
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Atitat Bunnag
Uncertified Southeast Asia Floor Judge
Andrey Burlaka
Uncertified Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Christian Busquiel Sanz
Uncertified Iberia Floor Judge
Alexander Byatt
Uncertified Australia and New Zealand Floor Judge
Carmen Campbell
Uncertified USA - Great Lakes Floor Judge
Waldomiro Campos
Uncertified Brazil Floor Judge
Isaias Cantu
Uncertified Hispanic America - North Floor Judge
Jasper Capel
Uncertified BeNeLux Floor Judge
Brandon Carroll
Uncertified USA - Southwest Floor Judge
Hector Casanova
Uncertified Hispanic America - South Floor Judge
Damiano Cavallo
Uncertified Italy and Malta Floor Judge
Juan Pablo Cea
Uncertified Hispanic America - South Floor Judge
Adam Cetnerowski
Uncertified Europe - Central Floor Judge
Forbes Chatchayanusorn
Uncertified Southeast Asia Floor Judge
Martin Chaves
Uncertified Hispanic America - North Floor Judge
Théo CHENG
Uncertified France Floor Judge
Yongyong Cheng
Uncertified Greater China Floor Judge
Evan Cherry
Uncertified USA - South Floor Judge
Terrence Cheung
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Lin Chu
Uncertified Greater China Floor Judge
Simon Cliche-Lamoureux
Uncertified Canada Floor Judge
Christopher Conant
Uncertified USA - Southeast Floor Judge
Jonathan Connon
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Peter Cooper
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Chris Cornwell-Shiel
Uncertified USA - Midatlantic Floor Judge
Jason Corrigan
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Marcelo Coutinho
Uncertified Brazil Floor Judge
Patrick Cowe
Uncertified USA - Great Lakes Floor Judge
Pedro Juan Cruz Cano
Uncertified Iberia Floor Judge
Martin Dang
Uncertified Europe - North Floor Judge
Simon Davidsson
Uncertified Europe - North Floor Judge
Mary Angel Davila
Uncertified Hispanic America - South Floor Judge
Gregory De Bonis
Uncertified Brazil Floor Judge
Chris de Lacy
Uncertified United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Irma Derkach
Uncertified Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Melissa DeTora
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Andre Diamant
Uncertified Canada Floor Judge
Antonello Dimola
Uncertified Italy and Malta Floor Judge
William Donovan
Uncertified USA - Southwest Floor Judge
Rudá dos Reis
Uncertified Brazil Floor Judge
Ondřej Douda
Uncertified Europe - Central Floor Judge
shane Downes
Uncertified United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
David Dunn
Uncertified USA - Midatlantic Floor Judge
Dmitry Egorshev
Uncertified Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Eric Engelhard
Uncertified USA - Northwest Floor Judge
Dimah Eroshkin
Uncertified USA - Northwest Floor Judge
Israel Escorizza
Uncertified Brazil Floor Judge
Christopher Estelberger
Uncertified German-speaking countries Floor Judge
Chaz Estell
Uncertified USA - Great Lakes Floor Judge
Kris Ferderer
Uncertified USA - Northwest Floor Judge
Tobias Fjellander
Uncertified Europe - North Floor Judge
Adam Ford
Uncertified Canada Floor Judge
Emilio Franceschini
Uncertified Hispanic America - South Floor Judge
Antoni Daniel Frontera Borrueco
Uncertified Iberia Floor Judge
Norbert Füle
Uncertified Europe - Central Floor Judge
Giulio Galliani
Uncertified Italy and Malta Floor Judge
Antonio Galluccio
Uncertified Italy and Malta Floor Judge
Jorge Garcia
Uncertified Iberia Floor Judge
Elliot Garner
Uncertified USA - Midatlantic Floor Judge
Raúl Gázquez
Uncertified Iberia Floor Judge
Lilith Gilhespy-Kümmling
Uncertified Canada Floor Judge
Vitaliy Glukhov
Uncertified Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
reinaldo gomes da silva junior
Uncertified Brazil Floor Judge
Milton Gómez
Uncertified Hispanic America - North Floor Judge
Billy Gragasin
Uncertified Southeast Asia Floor Judge
Kevin Greeson
Uncertified USA - Southwest Floor Judge
James Halstead
Uncertified USA - Great Lakes Floor Judge
Xuanxuan Hao
Uncertified Greater China Floor Judge
Jani Havukainen
Uncertified Europe - North Floor Judge
Anders Hedman
Uncertified Europe - North Floor Judge
Andrew Herber
Uncertified USA - South Floor Judge
Marcos Hernandes
Uncertified Brazil Floor Judge
Chad Horton
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Ming-Chien Hsieh
Uncertified Greater China Floor Judge
Anthony Hullings
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Brian Hunter
Uncertified USA - Northwest Floor Judge
Gabriel Hurtado
Uncertified Hispanic America - South Floor Judge
Julian Impelluso
Uncertified Hispanic America - South Floor Judge
Gustavo Jaar Gomes
Uncertified Brazil Floor Judge
Gregory Janes
Uncertified Canada Floor Judge
HyunWoo Jeong
Uncertified Greater China Floor Judge
Maxwell Johnson
Uncertified USA - Midatlantic Floor Judge
Robert Johnson
Uncertified Canada Floor Judge
Martin Jørgensen
Uncertified Europe - North Floor Judge
Nejc Jurič
Uncertified Europe - East Floor Judge
Lukas Jurnicek
Uncertified Europe - Central Floor Judge
František Kaščák
Uncertified Europe - Central Floor Judge
Diego Kiedanski
Uncertified Hispanic America - South Floor Judge
April King
Uncertified USA - North Floor Judge
Michael King
Uncertified USA - Northwest Floor Judge
William Kirkwood
Uncertified USA - Southeast Floor Judge
Mateusz Kniżewski
Uncertified Europe - Central Floor Judge
Sean Knowelden
Uncertified United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Szymon Kononowicz
Uncertified Europe - Central Floor Judge
Sikarin Korchareon
Uncertified Southeast Asia Floor Judge
Joel Korkowski
Uncertified USA - Northwest Floor Judge
Mike Krasnitski
Uncertified Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Joel Krebs
Uncertified United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Dana Krueger
Uncertified USA - North Floor Judge
Kenneth Kuhn
Uncertified USA - Southwest Floor Judge
Viachaslav Kuhtuyk
Uncertified Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Luka Kušar
Uncertified Europe - East Floor Judge
Erik-Sander Kwebeman
Uncertified BeNeLux Floor Judge
Bone Kwok
Uncertified Greater China Floor Judge
Greg Lauro
Uncertified USA - Southwest Floor Judge
Woosuk Lee
Uncertified Greater China Floor Judge
Charles Lee
Uncertified Australia and New Zealand Floor Judge
Ji Li
Uncertified Greater China Floor Judge
Viktor Lindgren
Uncertified Europe - North Floor Judge
Pietro Lombardo
Uncertified Italy and Malta Floor Judge
Ladislav Loucka
Uncertified Europe - Central Floor Judge
Joe M
Uncertified USA - Midatlantic Floor Judge
Dan MacDonald
Uncertified Canada Floor Judge
Dimmy Magalhães
Uncertified Brazil Floor Judge
Daniel Mähr
Uncertified German-speaking countries Floor Judge
Peter Manning
Uncertified USA - Southwest Floor Judge
André Marcatti
Uncertified Brazil Floor Judge
Pedro Sebastian Marquez Jacobo
Uncertified Hispanic America - North Floor Judge
Luis Martin
Uncertified Iberia Floor Judge
Ademar Martin
Uncertified Iberia Floor Judge
axel martinez
Uncertified Hispanic America - North Floor Judge
Germán Más
Uncertified Hispanic America - South Floor Judge
Albert Masclans
Uncertified Iberia Floor Judge
Silviu Mayer
Uncertified Europe - East Floor Judge
Victor Mayor
Uncertified Iberia Floor Judge
Jordan McQueen
Uncertified USA - Northwest Floor Judge
Alan Meaney
Uncertified United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Andrés Mejía Gallego
Uncertified Hispanic America - South Floor Judge
Ben Meyer
Uncertified USA - Southwest Floor Judge
Jorge Monteiro
Uncertified Iberia Floor Judge
Jacob Mori
Uncertified USA - Northwest Floor Judge
Stephen Morris
Uncertified Australia and New Zealand Floor Judge
Jeff Morrow
Uncertified USA - Southwest Floor Judge
Alvin Moustgaard
Uncertified Europe - North Floor Judge
Alex Jerard Muhich
Uncertified USA - North Floor Judge
Kaylee Mullins
Uncertified USA - Great Lakes Floor Judge
Gregg Nakagawa
Uncertified USA - Northwest Floor Judge
Steven Natalino
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Joel Nerenberg
Uncertified USA - Midatlantic Floor Judge
Trung Nguyen
Uncertified USA - Southwest Floor Judge
Guilherme Nigri
Uncertified Brazil Floor Judge
Eugeni Nikonorov
Uncertified Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Sander Nobel
Uncertified Europe - North Floor Judge
Rodolfo Nuñez
Uncertified Hispanic America - North Floor Judge
Cydney Oliver
Uncertified United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Carlos Oliveros Guntín
Uncertified Iberia Floor Judge
ottoniel ortiz
Uncertified Hispanic America - North Floor Judge
Gustavo Pacheco
Uncertified Brazil Floor Judge
Michalis Pantelides
Uncertified Europe - East Floor Judge
Sauro Panzacchi
Uncertified Italy and Malta Floor Judge
Diogo Panzarini
Uncertified Brazil Floor Judge
Panagiotis Papadopoulos
Uncertified Europe - East Floor Judge
Hyun Sung Park
Uncertified Greater China Floor Judge
Ryan Parr
Uncertified USA - Central Floor Judge
Mikhail Pedchenko
Uncertified Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Kaja Pękala
Uncertified Europe - Central Floor Judge
Grgur Petric Maretic
Uncertified German-speaking countries Floor Judge
Andrey Petukhov
Uncertified Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Mircea Pienar
Uncertified Europe - East Floor Judge
Alexander Pilipenko
Uncertified Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Maciej Płatek
Uncertified Europe - Central Floor Judge
Andrew Polk
Uncertified USA - Southeast Floor Judge
Random Powell
Uncertified USA - Northwest Floor Judge
Nicolas Poyet
Uncertified France Floor Judge
Santiago Prieto
Uncertified Hispanic America - South Floor Judge
Michael Puccio
Uncertified USA - Northwest Floor Judge
Laurenz Raddatz
Uncertified German-speaking countries Floor Judge
Alexey Rakhmanov
Uncertified Europe - East Floor Judge
Niklas Ramquist
Uncertified Europe - North Floor Judge
Ray Randolph
Uncertified USA - Central Floor Judge
Eric Rath
Uncertified USA - Central Floor Judge
Shawn Rayson
Uncertified Australia and New Zealand Floor Judge
Craig Reeder
Uncertified USA - Great Lakes Floor Judge
Gregory Reelitz
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Zachary Reyburn
Uncertified USA - North Floor Judge
Michelangelo Riccioletti
Uncertified Italy and Malta Floor Judge
Jeremy Rich
Uncertified USA - Southeast Floor Judge
Matthew Richardson
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Robert Riley
Uncertified USA - Northwest Floor Judge
Sam Robinson
Uncertified USA - Great Lakes Floor Judge
Fadul Rodor
Uncertified Brazil Floor Judge
Curro Rodriguez
Uncertified Iberia Floor Judge
Bruno Rohden
Uncertified Brazil Floor Judge
Cody Romano
Uncertified USA - North Floor Judge
Robert Romine
Uncertified USA - Southeast Floor Judge
Stephen Roth
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Robin Runesson
Uncertified Europe - North Floor Judge
Nick Rutkowski
Uncertified USA - Southwest Floor Judge
Eduardo Sajgalik
Uncertified United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Ricardo Sánchez
Uncertified Iberia Floor Judge
Archibal Raziel Sánchez Peralta
Uncertified Hispanic America - North Floor Judge
Juan Carlos Sanchez Strassburger
Uncertified Hispanic America - North Floor Judge
Pietro Sanjines
Uncertified Hispanic America - South Floor Judge
thiago saporito
Uncertified Brazil Floor Judge
Daniel Schaerf
Uncertified German-speaking countries Floor Judge
Noah Schatzline
Uncertified USA - Southeast Floor Judge
David Scott
Uncertified USA - Northwest Floor Judge
Ryan Scullin
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Christos Sdralis
Uncertified Europe - East Floor Judge
Sam Sherman
Uncertified USA - Southwest Floor Judge
Nick Short
Uncertified USA - Central Floor Judge
Cj Shrader
Uncertified USA - Southeast Floor Judge
Eric Shukan
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Alisson Silva
Uncertified Brazil Floor Judge
Rafael Silva Willians
Uncertified Brazil Floor Judge
Scott Slomann
Uncertified USA - Southwest Floor Judge
Callum Smith
Uncertified United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
Runi Sørensen
Uncertified Europe - North Floor Judge
daniel spath
Uncertified USA - South Floor Judge
Milos Stajic
Uncertified Europe - East Floor Judge
David Stålhane
Uncertified Europe - North Floor Judge
Craig Stambaugh
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Noah Stromberg
Uncertified USA - Great Lakes Floor Judge
Sara Sukenik
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Yuta Suzuki
Uncertified Japan Floor Judge
Amanda Swager
Uncertified USA - Southwest Floor Judge
Tammavit Tasnavites
Uncertified Southeast Asia Floor Judge
Sean Thielman
Uncertified United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
joseph tibbetts
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
James Toye
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Rafael Trigo
Uncertified Brazil Floor Judge
Dalibor Trnka
Uncertified Hispanic America - North Floor Judge
Felipe Uribe
Uncertified Hispanic America - South Floor Judge
Antonio Raimundo da Hora Uzeda
Uncertified Brazil Floor Judge
Cristóbal Vigar Guerrero
Uncertified Iberia Floor Judge
Zachri Volgarino
Uncertified USA - North Floor Judge
Vladimir Votintsev
Uncertified Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Lyndon Walker
Uncertified Australia and New Zealand Floor Judge
Nathan Wang
Uncertified USA - Southwest Floor Judge
Kim Warren
Uncertified United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
John Weldin
Uncertified USA - Northeast Floor Judge
Michael White
Uncertified Canada Floor Judge
Zak Whyte
Uncertified USA - Southeast Floor Judge
Konrad Wieczorek
Uncertified Europe - Central Floor Judge
Benjamin Wild
Uncertified USA - Northwest Floor Judge
Christopher Williams
Uncertified USA - Central Floor Judge
James Wolfe
Uncertified USA - Great Lakes Floor Judge
Dean Wookey
Uncertified United Kingdom, Ireland, and South Africa Floor Judge
yongjia xuan
Uncertified Greater China Floor Judge
Takao Yamasaki
Uncertified Japan Floor Judge
James Young
Uncertified Australia and New Zealand Floor Judge
Carson Yule
Uncertified Canada Floor Judge
Matias Zaccara
Uncertified Hispanic America - South Floor Judge
Adam Zakreski
Uncertified Canada Floor Judge
Simone Zanella
Uncertified Italy and Malta Floor Judge
Edwin Zhang
Uncertified Greater China Floor Judge
Alex Zhed
Uncertified Russia and Russian-speaking countries Floor Judge
Andrew Zorowitz
Uncertified USA - Northeast Floor Judge